Rezultatet e kërkimit: "+18"
HD Samurai Marathon 2019 6.3
Samurai Marathon
Samurai Marathon

Samurai Marathon

Aksion Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Samurai Marathon
HD
IMDb: 6.3
103 min

Në 1844, një zotëri feudal, dërgon burrat e tij në një maratonë torturuese, për të zbuluar nëse janë mjaftueshëm të fortë për t’u përballur me ardhjen e Amerikanëve. Duke keqkuptuar…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë
HD Conviction 2010 7.2
Conviction
Conviction

Conviction

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Conviction
HD
IMDb: 7.2
107 min

Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Divine Love 2019 6.3
Divine Love
Divine Love

Divine Love

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Kiss and Kill 2017 2.6
Kiss and Kill
Kiss and Kill

Kiss and Kill

Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 2.6
Kiss and Kill
HD
IMDb: 2.6
81 min

KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Një grua e martuar me një burrë të suksesshëm i cili e lë atë pas…

Country:
Genre: Mister, Thriller
HD Cloud Atlas 2012 7.4
Cloud Atlas
Cloud Atlas

Cloud Atlas

Dramë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Cloud Atlas
HD
IMDb: 7.4
172 min

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të një kompozitori drejt një miku të tij, një triler që…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Wij 2018 5.7
Wij
Wij

Wij

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Wij
HD
IMDb: 5.7
100 min

(+18) Me dëshirën për të kaluar një verë të jashtëzakonshme, një grup të rinjsh fillon të bëjë lojëra të çuditshme, duke kaluar kufirin midis të mirës dhe të keqes dhe…

Genre: Dramë
HD Hell on the Border 2019 4.6
Hell on the Border
Hell on the Border

Hell on the Border

Aventurë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Hell on the Border
HD
IMDb: 4.6
106 min

Arkansas, viti 1875. Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një banditi vdekjeprurës, Bes Rivs bëhet marshalli i parë…

Country:
HD Emperor 2020 4.6
Emperor
Emperor

Emperor

Aksion Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Emperor
HD
IMDb: 4.6
99 min

Duke luftuar për të shkuar drejt veriut, që të fitojë lirinë e tij dhe të familjes së tij, skllavi Shields Green me nofkën “Perandori” bashkohet me abolicionistin John Brown për…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD True History of the Kelly Gang 2019 6.1
True History of the Kelly Gang
True History of the Kelly Gang

True History of the Kelly Gang

Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
True History of the Kelly Gang
HD
IMDb: 6.1
124 min

Bazuar në romanin e Peter Carey. Historia e australianit Ned Kelly dhe bandës së tij ndërsa ata ikin nga autoritetet gjatë vitit 1870.

Country: , ,
Genre: Dramë, Krim
HD Cuck 2019 4.9
Cuck
Cuck

Cuck

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Cuck
HD
IMDb: 4.9
115 min

Roni është një burrë i vetmuar të cilit nuk i kanë ecur gjërat në jetë. Ai e gjen veten duke u ngushëlluar përmes publikimit të disa videove në internet. Por…

Country:
Genre: Dramë
The Nightingale
HD
IMDb: 7.3
136 min

E vendosur në vitin 1825, Clare, një grua e re irlandeze e dënuar, ndjek një oficer anglez përmes egërsisë Tasmaniane, e shkaktuar nga një akt i tmerrshëm dhune që kishte…

Country:
The Missing
HD
IMDb: 6.5
137 min

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë magjistarë i rrëmbejnë të bijën.

Country:
HD Woman Walks Ahead 2017 6.6
Woman Walks Ahead
Woman Walks Ahead

Woman Walks Ahead

Dramë Histori Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Woman Walks Ahead
HD
IMDb: 6.6
101 min

Katerina Uelldon, piktore portretesh nga Bruklini i 1890-ës, shkon në Dakota për të pikturuar portretin e Siting Bullit dhe ngatërrohet në problemin e njerëzve të Lakotës mbi të drejtën e…

Country:
HD Travis Scott: Look Mom I Can Fly 2019 6.3
Travis Scott: Look Mom I Can Fly
Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Documentary Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Travis Scott: Look Mom I Can Fly
HD
IMDb: 6.3
84 min

Rritja e yllit të rrepit Trevis Skot, fokusuar në periudhën e publikimit të “Botës Astro” (Astroworld është albumi i tretë dhe shumë i suksesshëm nga rreperi dhe producenti Amerikan Trevis…

Country:
Swung
HD
IMDb: 4.6
87 min

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA, KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Kur një përplasje me një skenë lëkundëse, ndikon në dobësinë e Dejvidit, Alisa mendon se ka gjetur…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
Virus
HD
IMDb: 8.1
152 min

Filmi bazohet në ngjarjet e vërteta gjatë shpërthimit të virusit Nipah në Kerala, në vitin 2018. Ngjarjet ndjekin fazat e ndryshme të epidemisë, që nga identifikimi e deri në çrrënjosjen…

Country:
HD Back to the Future Part III 1990 7.4
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

Aventurë Komedi Sci-fi  1990 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Back to the Future Part III
HD
IMDb: 7.4
118 min

Pasi mësoi rreth vdekjes së doktor Braun në vitin 1885, Marti udhëton përsëri në kohë për ta shpëtuar atë. Por kur mbajtësja e karburantit në makinën e kohës shpërthen, të…

Country:
Gettysburg
HD
IMDb: 7.6
271 min

Në 1863, forcat veriore dhe jugore luftojnë në betejën vendimtare të Getisburgut gjatë Luftës Civile Amerikane.

Country:
HD Daddy Issues 2018 4.5
Daddy Issues
Daddy Issues

Daddy Issues

2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Daddy Issues
HD
IMDb: 4.5
82 min

FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇAR! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Maja, një artiste e re e pakënaqur me jetën dhe familjen e saj, takon dhe dashurohet me Xhazminën,…

Country: ,
Genre: Uncategorized
HD Homecoming: A Film by Beyoncé 2019 7.4
Homecoming: A Film by Beyoncé
Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

Documentary Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Homecoming: A Film by Beyoncé
HD
IMDb: 7.4
137 min

Një vështrim i thellë mbi performancën e vitit 2018 në Koaçella të Beyoncé, parë nga këndvështrimi krijues dhe si një lëvizje kulturore.

Country: