Rezultatet e kërkimit: "+18"
The Wind
HD
IMDb: 5.5
86 min

Një grua fshati përballet me ashpërsinë dhe izolimin e një toke të pakontrollueshme në zonën perëndimore në fund të viteve 1800.

Country:
HD Holiday 2018 5.7
Holiday
Holiday

Holiday

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Holiday
HD
IMDb: 5.7
93 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një shpërndarësi droge, ka ngecur përkrah tij në…

Genre: Dramë, Krim
HD Manikarnika: The Queen of Jhansi 2019 6.4
Manikarnika: The Queen of Jhansi
Manikarnika: The Queen of Jhansi

Manikarnika: The Queen of Jhansi

Aksion Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Manikarnika: The Queen of Jhansi
HD
IMDb: 6.4
148 min

Historia e Rani Lakshmibait, njërës prej figurave lider të Rebelimit Indian të vitit 1857 dhe qëndrimi i saj kundër Zotimit të Anglezëeve.

Country:
HD A Thought of Ecstasy 2017 4.1
A Thought of Ecstasy
A Thought of Ecstasy

A Thought of Ecstasy

Mister Romancë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
A Thought of Ecstasy
HD
IMDb: 4.1
90 min

KUJDES! FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA NUDITETI DHE EROTIZMI! Një burrë në kërkim të dashurisë së humbur. Një grua e humbur në dëshirën për…

Bumblebee
HD
IMDb: 6.8
114 min

Gjate vitit 1987 kur Bumblebee është në arrati gjen strehë në një garazh në një qytet të vogël të plazhit të Kalifornisë. Aty njihet me një 18 vjeçare dhe të…

Country: ,
Kursk
HD
IMDb: 6.6
117 min

Bazuar në katastrofën e vitit 2000, kur në nëndetësen “Kursk” K-141 vdiqën 118 marinarë rusë. Nëndetësja u mbyt gjatë një stërvitjeje detare ruse në Detin Barent, pas shpërthimeve brenda saj….

HD Torrente 5 2014 5.4
Torrente 5
Torrente 5

Torrente 5

Aksion Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Torrente 5
HD
IMDb: 5.4
105 min

Polici Torrente del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë ndryshe nga ajo që njihte. Prandaj vendos t’i futet një operacioni krimi për të vjedhur një kazino bashkë…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD The Favourite 2018 7.5
The Favourite
The Favourite

The Favourite

Dramë Histori Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Favourite
HD
IMDb: 7.5
119 min

Është shekulli 18 në Angli. Mbretëria drejtohet nga një mbretëreshë e brishtë. Intrigat dhe sekretet e tre femrave do të mbizotërojnë pallatin mbretëror duke ndikuar kështu në politikat e vendit…

Country: , ,
HD Mary Queen of Scots 2018 6.3
Mary Queen of Scots
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

Dramë Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Mary Queen of Scots
HD
IMDb: 6.3
124 min

Mbretëresha e Francës Mary Stuart 18 vjeçe, sfidon presionin për t’u rimartuar. Ajo kthehet në Skoci, në vendlindjen e saj për të kërkuar fronin e saj të ligjshëm. Megjithatë, Skocia…

Country: ,
Genre: Dramë, Histori
The Isle
HD
IMDb: 5.9
96 min

Në vitin 1846 në një ishull të largët në brigjet perëndimore të Skocisë, tre të mbijetuar nga një fundosje misterioze e anijes së tyre tregtare e gjejnë veten të bllokuar…

Country:
HD The Parasite Doctor Suzune: Genesis 2011 3.8
The Parasite Doctor Suzune: Genesis
The Parasite Doctor Suzune: Genesis

The Parasite Doctor Suzune: Genesis

Sci-fi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Parasite Doctor Suzune: Genesis
HD
IMDb: 3.8
72 min

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇARE! Qyteti është i infektuar me parazitë misterioze që vendosen te njerëzit për të rritur fuqinë dhe dëshirat seksuale…

Country:
Genre: Sci-fi, Thriller
Barry Lyndon
HD
IMDb: 8.1
185 min

Një mashtrues irlandez fiton zemrën e një të veje të pasur dhe merr pozitën aristokratike të burrit të saj të vdekur në Anglinë e shekullit të 18-të.

Country: ,
HD After Porn Ends 2 2017 5.5
After Porn Ends 2
After Porn Ends 2

After Porn Ends 2

Documentary  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
After Porn Ends 2
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një eksplorim mbi jetën e disa ish-aktorëve +18, të cilët rrëfejnë jetën dhe karrierën e tyre ku disa ndjehen krenar ndërsa disa të penduar… Tashmë ajo periudhë ka mbaruar dhe…

Country:
Genre: Documentary
Kiss and Cry
HD
IMDb: 6.8
95 min

Një dramë romantike bazuar në historinë e Karli Alisonit, një patinatore dhe këngëtare premtuese në moshën 18-vjeçare, e cila luftoi kundër një sarkome të tipit të rrallë.

Country:
HD Kingdoms 2017 5.0
Kingdoms
Kingdoms

Kingdoms

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Kingdoms
HD
IMDb: 5.0
81 min

KUJDES: FILMI KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA DISA SKENA EROTIKE! Filmi tregon njohjen e dy studentëve dhe vështrirësitë e jetesës që ndikon në lidhjen e tyre të brishtë…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD The Sisters Brothers 2018 7.0
The Sisters Brothers
The Sisters Brothers

The Sisters Brothers

Komedi Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Sisters Brothers
HD
IMDb: 7.0
122 min

Ngjarjet zhvillohen në Oregon, në vitin 1850, ku dyshja e vrasësve, vëllezërit Sisters, vihen në kërkim të një kimisti, i cili kishte shpikur formulën për të gjetur arin e fshehur…

Genre: Komedi, Western
Touchless
DVD
IMDb: 3.9
72 min

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Jolana është një objekt i dëshirës së njerkut të saj. Ajo nuk është në gjendje të përballojë, veçanërisht me nënën…

Genre: Dramë, Thriller
HD Twentynine Palms 2003 5.3
Twentynine Palms
Twentynine Palms

Twentynine Palms

Dramë Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Twentynine Palms
HD
IMDb: 5.3
119 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los…

Country: , ,
Genre: Dramë, Thriller
HD Black ’47 2018 6.8
Black ’47
Black ’47

Black ’47

Dramë Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Black ’47
HD
IMDb: 6.8
100 min

Në vitin 1847, një ushtar irlandez pasi kthehet nga lufta gjen nënën e tij të vdekur nga uria dhe vëllanë të vrarë nga britanikët. Ai bën çdo gjë që të…

Genre: Dramë, Western
HD The Darkest Minds 2018 5.7
The Darkest Minds
The Darkest Minds

The Darkest Minds

Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Darkest Minds
HD
IMDb: 5.7
104 min

Të burgosur nga një botë të rriturish që, kanë frikë të gjithë nën 18 vjeç, një grup adoleshentësh formojnë një grup rezistence për të luftuar dhe për të marrë kontrollin…

Country:
Genre: Sci-fi