Rezultatet e kërkimit: "+18"
F.A.Q.
F.A.Q.

F.A.Q.

F.A.Q.
IMDb: N/A
N/A
N/A

F.A.Q. Çfarë është Mistreci? Mistreci.to është faqja më vjetër shqiptare e cila ofron filma të perkthyer nga stafi i tij dhe jo vetëm, në arkivën e mistreci-t do gjeni dhe…

HD À l’aventure 2008 5.5
À l’aventure
À l’aventure

À l’aventure

Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
À l’aventure
HD
IMDb: 5.5
104 min

Kujdes: Këshillohet për shikues mbi 18 vjeç! Një grua e pakënaqur seksualisht vendos të provojë eksperimente seksuale të ndryshme…

Country:
Genre: Dramë
Dracula 2020
Dracula
Dracula

Dracula

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Dracula
TMDb: 7.4
90 min

Në 1897 Transylvania, konti gjakpires thur plane kundër qytetit të Londrës.

Status: Ended
Genre: Dramë
The Proposition
HD
IMDb: 7.4
104 min

Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe kriminelë. Për të arritur pjesën tjetër…

Country: ,
Forbidden Empire
HD
IMDb: 5.2
130 min

Një hartograf i shekullit të 18, Xhonathan Grin, fillon një udhëtim për të shënuar në hartë pjesët e panjohura të Transilvanisë. Atje ai zbulon sekrete e errëta dhe krijesat e…

Final Girl
HD
IMDb: 4.7
90 min

Një burrë mëson një vajzë se si ajo të kthehet në një armë vdekjeprurëse. Kur ajo mbush 18 vjeç, pikas një grup adoleshentësh që vrasin femra dhe këtu nis sezoni…

Country: ,
HD City of Men 2007 7.2
City of Men
City of Men

City of Men

Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
City of Men
HD
IMDb: 7.2
106 min

Dy shokë të ngushtë, Acerola dhe Laranjinha, gati për të mbushur 18 vjeç, zbulojnë për të shkuarat e baballarëve të tyre, të cilat do t’a trondisin miqësinë e tyre. Dhe…

Country:
Genre: Dramë
The Silent Natural
HD
IMDb: 6.0
220 min

William Hoy ishte një nga kampionat e parë të lojtarëve të Bejsbollit të “Lidhjes së Madhe të Shurdhër” në vitet 1800. Duke qenë i shurdhër, ai futi në lojë sinjale…

HD Rurouni Kenshin Part I: Origins 2012 7.5
Rurouni Kenshin Part I: Origins
Rurouni Kenshin Part I: Origins

Rurouni Kenshin Part I: Origins

Aksion Dramë Histori  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Rurouni Kenshin Part I: Origins
HD
IMDb: 7.5
134 min

Më 1868, pas mbarimit të luftës së Bakumatsut, ish-vrasësi Kenshin Himura betohet se do të ndihmojë njerëzit në nevojë…

Country:
HD Jailbreak Pact 2020 7.3
Jailbreak Pact
Jailbreak Pact

Jailbreak Pact

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Jailbreak Pact
HD
IMDb: 7.3
135 min

Ky film bazohet në histori të vërtetë. Në vitin 1990, 49 të burgosur politik u arratisën me anë të një tuneli i cili iu desh 18 muaj për ta hapur…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD The Salvation 2014 6.7
The Salvation
The Salvation

The Salvation

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Salvation
HD
IMDb: 6.7
92 min

Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t’i luftojë i vetëm banditët…

Genre: Dramë, Western
HD Belle 2013 7.3
Belle
Belle

Belle

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Belle
HD
IMDb: 7.3
100 min

Gara e vajzave në një mbreteri në Navy është ngritur nga admirali aristokrat nga xhaxhi i madhë i cili sjell Anglin në shekullin 18.

Country:
Genre: Dramë
HD Fearless 2006 7.6
Fearless
Fearless

Fearless

Aksion Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Fearless
HD
IMDb: 7.6
104 min

Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë