Rezultatet e kërkimit: " 18"
HD 18 Presents 2020 6.7
18 Presents
18 Presents

18 Presents

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
18 Presents
HD
IMDb: 6.7
115 min

Frymëzuar nga historia e jashtëzakonshme e Elisa Xhirotos. Gruas, që bëri gjithçka, që ti linte vajzës 18 dhurata për ditëlindjet e saj, pasi zbuloi që nuk do mund të kalonte…

Country:
Genre: Dramë
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018) 2018 3.8
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)

Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)

Horror Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Christmas Presence a.k.a Why Hide? (2018)
IMDb: 3.8
85 min

Një grup miqsh mblidhen për festa në një shtëpizë të largët por shumë shpejt, planet shkojnë ters. Një nga miqtë humbet dhe del në pah e vërteta e marrjes së…

Country:
Genre: Horror, Komedi
HD X: Night of Vengeance (2011) +18 2011 5.5
X: Night of Vengeance (2011) +18
X: Night of Vengeance (2011) +18

X: Night of Vengeance (2011) +18

Aksion Romancë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
X: Night of Vengeance (2011) +18
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një vajzë e lodhur… një lavire… një natë nga ferri.

Country:
HD Fermo posta Tinto Brass 1995 5.2
Fermo posta Tinto Brass
Fermo posta Tinto Brass

Fermo posta Tinto Brass

Komedi  1995 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Fermo posta Tinto Brass
HD
IMDb: 5.2
81 min

Ky film këshillohet të shikohet vetëm nga persona të rritur pasi përmban pamje erotike +18.

Country:
Genre: Komedi
HD Girl Lost: A Hollywood Story 2020 7.6
Girl Lost: A Hollywood Story
Girl Lost: A Hollywood Story

Girl Lost: A Hollywood Story

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Girl Lost: A Hollywood Story
HD
IMDb: 7.6
90 min

(+18) Ndërthurja e historive të katër femrave të ndryshme të përfshira në industrinë e p*rnografise, hedh një vështrim të shkurtër mbi anën e errët të Los Angeles dhe mënyrën e…

Country:
Genre: Dramë
HD Lovelace 2013 6.2
Lovelace
Lovelace

Lovelace

Biografi Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Lovelace
HD
IMDb: 6.2
93 min

(+18) Historia e Linda Lovelace, e cila është përdorur dhe abuzuar nga industria e pornografisë nën urdhërin e bashkëshortit të saj shtrëngues, para se të merrte kontrollin e jetës së…

Country:
Genre: Biografi, Dramë
HD Sweetwater 2013 6.2
Sweetwater
Sweetwater

Sweetwater

Thriller Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sweetwater
HD
IMDb: 6.2
95 min

Në fund të vitit 1800, një lider fanatik fetar, një Sherif tradhtar, dhe një ish-prostitutë, përplasen në një trekëndësh të gjakut, në fushat e thyera në territorin e Meksikës së…

Country:
Genre: Thriller, Western
HD The Good, the Bad and the Ugly 1966 8.8
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

Western  1966 Shiko tani
Vlersimi: 8.8
The Good, the Bad and the Ugly
HD
IMDb: 8.8
178 min

I miri, I keqi, dhe I shemtuari! Ngjarja e filmit zhvillohet në vitin 1862 gjatë luftës qytetare Amerikane ku bëhet fjalë për tre burra që janë në kërkim të një…

Genre: Western
HD Stripped: Los Angeles 2020 4.7
Stripped: Los Angeles
Stripped: Los Angeles

Stripped: Los Angeles

Dokumentar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Stripped: Los Angeles
HD
IMDb: 4.7
80 min

(+18) Jeta Lukzoze e striptisteve, në këtë film do të shikoni se si femrat fitojnë shuma të majme parash online duke postuar foto/video nudo të ndryshme në rrjetet sociale si…

Country:
Genre: Dokumentar
HD American Murder: The Family Next Door 2020 7.2
American Murder: The Family Next Door
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

Dokumentar Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
American Murder: The Family Next Door
HD
IMDb: 7.2
82 min

Në 2018, 38 vjeçarja Shanann Watts dhe dy vajzat e saj u zhdukën në mënyrë të pa shpjegueshme në Kolorado. Me dhimbje të madhe historia tronditëse e kësaj familje u…

Country:
Genre: Dokumentar, Krim
The Vampire Diaries 2009
The Vampire Diaries
The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Fantazi Horror Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Vampire Diaries
TMDb: 8.1
43 min

Historia e dy vëllezërve vampirë të fiksuar me të njëjtën vajzë, e cila ka një ngjashmëri të mrekullueshme me vampiren e bukur e të pamëshirshme që ata e njohën dhe…

Status: Ka përfunduar.
HD Vernost a.k.a Fidelity 2019 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
Vernost a.k.a Fidelity

Vernost a.k.a Fidelity

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
HD
IMDb: 6.1
82 min

Një qift i martuar has në disa probleme pasi mes tyre nuk ka seks, faji qëndron tek burri dhe ajo mendon se ai shkon me dikë tjetër, më pas gruaja…

Country:
Genre: Dramë
HD Yes, God, Yes 2019 5.9
Yes, God, Yes
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Yes, God, Yes
HD
IMDb: 5.9
78 min

(+18) Pas një bisede rastësore në rrjetet sociale, një adoleshente ka frikë mos shkel rregullat e shkollës katolike pasi ajo zbulon ndjesinë e masturbimit dhe epshin seksual.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Gentleman 2020 8.2
Gentleman
Gentleman

Gentleman

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Gentleman
HD
IMDb: 8.2
144 min

Bharati vuan nga një çrregullim i rrallë i quajtur Sindroma e Bukuroshes së Fjetur (sindroma Kleine-Levin), e cila i shkakton përgjumje të tepruar dhe e bën atë të flejë minimalisht…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Now & Later 2009 5.1
Now & Later
Now & Later

Now & Later

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Now & Later
HD
IMDb: 5.1
99 min

[+18]Një bankier i poshtëruar përjeton një marrëdhënie të zjarrtë me një emigrante të jashtëligjshme e cila e bën ta shohë botën në një mënyrë krejt ndryshe.

Country:
Genre: Dramë
HD An Officer and a Spy 2019 7.2
An Officer and a Spy
An Officer and a Spy

An Officer and a Spy

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
An Officer and a Spy
HD
IMDb: 7.2
132 min

Një film i vlerësuar dhe nominuar me shumë çmime ndërkombëtare Oficeri dhe Spiuni : Më 1894, Kapiteni Francez Alfred Dreyfus dënohet padrejtësisht për tradhti dhe dënohet me burg të përjetshëm në…

Country: ,
HD Deadly Pickup 2016 3.3
Deadly Pickup
Deadly Pickup

Deadly Pickup

Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Deadly Pickup
HD
IMDb: 3.3
81 min

[+18]Breezy nuk është një vajzë e zakonshme: seksi, argëtuese, dhe një vrasëse gjakftohtë. Vdekjeprurëse si një nëpërke ajo vret me një unaze helmuese. Teksa lëviz nga qyteti në qytet, duke…

Country:
Genre: Thriller
Cheeky
HD
IMDb: 5.5
91 min

[+18] FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE DHE NUDITET! Ndërsa kërkonte një apartament në Londër për të dashurin e saj venecian, Karla merr me qera një apartament me pamje nga…

Country:
HD Return of the Hero 2018 6.5
Return of the Hero
Return of the Hero

Return of the Hero

Histori Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Return of the Hero
HD
IMDb: 6.5
90 min

Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër…

Country: ,
Genre: Histori, Komedi
HD High Heel Homicide 2017 3.5
High Heel Homicide
High Heel Homicide

High Heel Homicide

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
High Heel Homicide
HD
IMDb: 3.5
81 min

Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme:…

Country:
Genre: Thriller